Profesjonalizm i doświadczenie
M S Budownictwo Sp. z o. o. to średniej wielkości firma budowlana działająca na rynku od dziesięciu lat. Profil działalności przedsiębiorstwa obejmuje trzy obszary: generalne wykonawstwo, projektowanie, działalność deweloperską

Kompleksowa obsługa
Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Oferowane przez nas usługi obejmują cały proces realizacji inwestycji – od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez projektowanie, wykonawstwo, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Szeroki wachlarz usług
Jako Generalny Wykonawca prowadzimy działalność obejmującą budownictwo przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowe. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, zarówno w skomplikowanych projektach przemysłowych, jak również w obiektach, w których istotnym elementem jest wysoki standard wykończenia wnętrz.

Gwarancja jakości
Potrafimy działać w trudnych warunkach i pod presją czasu. Dzięki profesjonalizmowi i wykwalifikowanej kadrze prowadzone przez nas na terenie całej Polski prace przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. A końcowy efekt spełnia najwyższe wymagania klienta.